Apmokėjimas ir pristatymas

Patogiai atsiskaityti už įsigytas prekes JURGA KANCO elektroninėje parduotuvėje galite per OPAY atsiskaitymo sistemą.  Nemokamai prekes Jums pristatys DPD kurjeris arba galėsite atsiimti PDP Pickup paštomatuose.

ATSISKAITYMO BŪDAI

Internetinė bankininkystė:

El. parduotuvėje arba OPAY mokėjimo puslapyje, pirkėjas, paspaudęs mygtuką “apmokėti” yra nukreipiamas į jo banko el. bankininkystės puslapį, kuriame prisijungęs,  patvirtina pardavėjo bankui perduotą mokėjimo nurodymą.

Po patvirtinimo, mokėjimo nurodyme nurodyta pinigų suma nurašoma nuo pirkėjo sąskaitos ir pervedama į OPAY priklausančią banko sąskaitą.

El. parduotuvė automatiškai informuojama apie atliktą mokėjimą, taip pat apie apmokėjimą gali būti informuoti el. paštu el. parduotuvės atsakingi asmenys.

Pirkėjas nukreipiamas atgal į el. parduotuvę, taip pat pirkėjas gauna el. laišką iš OPAY, patvirtinantį apie sėkmingą apmokėjimą.

Pavedimas banke:

Šis mokėjimo būdas suteikia galimybę pirkėjams atlikti paprastą pavedimą banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės ir patiems suvedus pavedimo duomenis.

Grynieji kasose:

Grynuosius pinigai surenkami Perlo terminaluose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose.

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

DPD nemokamas pristatymas per 24 – 48 valandas nuo išsiuntimo.  Užsakymas Jums bus atvežtas Jūsų nurodytu adresu. Siuntos pristatomos penkias dienas per savaitę (pirmadienį – penktadienį).

Nemokamai atsiimti prekes galite pasirinkę artimiausią DPD Pickup paštomatą.

Svarbu žinoti – į Kuršių Neriją DPD kurjeriu nepristatome. Dėl pristatymo prašome susisiekti elektroniu paštu: sales@jurgakanco.com

Siuntos į užsienį:

susisiekite su mumis elektroniniu paštu sales@jurgakanco.com prieš pateikdami užsakymą ir gaukite tikslią siuntos gavimo kurjeriu kainą.

 

Prekių pristatymo terminas individualus, patikslintas prie kiekvienos užsakomos prekės.
Kilus klausimams, rašykite elektroniniu paštu: sales@jurgakanco.com